Sinema Koltuğu Fiyatları

Teknolojinin de gelişmesiyle film izlemenin farklı alternatifleri çıksa da sinema salonunda film izlemenin keyfini hiçbiri veremiyor. Sinema salonlarındaki ses ve görüntü kalitesi, salonun dekorasyonu, ışıklandırma, koltukların yerleşim düzeni ve koltukların konforu sinema salonunda film izlemeyi çok daha zevkli hale getiriyor. Sinema genç yaşlı, kadın erkek her sosyal kesimden insanın en önemli eğlence mekânıdır. Sinemaya gitmek iş çıkışlarında, hafta sonlarında ailelerin ve arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği sosyal aktivitedir. Özellikle günümüzde sinema salonlarındaki lüks ve konfor sinemaseverleri daha çok sinemaya gitmeye sevk etmektedir. Sinema solanlarının tercih edilmesi teknolojik donanım kadar koltukların sağladığı konfora da bağlı olmaktadır.

Panelkon olarak eski ve yeni sinema salonları için konforlu ve estetik sinema koltukları üreterek bu alandaki ihtiyacı karşılamaya çalışıyoruz. Yeni açılan sinema salonları için bu konforlu koltuklar tercih edilirken, eski sinema salonlarında da koltuklar yenilenmekte ve eski koltuklar çağdaş tasarımlı koltuklarla değiştirilmektedir. Bu değişim nedeniyle sinema koltuğuna ihtiyaç her zamankinden daha fazla olmaktadır. Firmamız teknolojik donanımlı modern tesislerinde, deneyimli personeliyle üretim yapmakta, yurdun her yerine ürün sevkiyatı yapıp montaj hizmeti vermektedir. Koltuk modellerimizi alanının en iyisi olan tasarımcılarımız hazırlıyor ve tasarımda beden yapısına ve sağlığına önem veriyoruz. Koltuk kaplamalarındaki kullandığımız kumaşlar kesinlikle terlemeye ve alerjilere neden olmuyor. Kumaş ya da suni deri malzemeler alev almaz ve kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir. Sinema koltuğu modellerimizde birçok farklı renk kullanıyoruz ve her tür sinema salonunun dekorasyonuna uygun renk seçeneklerini sunuyoruz. Çağdaş tasarımlı, kaliteli ve konforlu koltuk çeşitlerimizi ayrıca oldukça uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Ancak sinema salonlarında koltukların kalitesi ve konforu kadar yerleşim düzeni de çok önemlidir. Her bir koltuktan perde en net şekilde görülmelidir. Bu nedenle koltukların yerleşim düzenin de firmamızın deneyimli elemanları yapmaktadır. Sıra araları ve koridor mesafeleri standartlara uygun olarak düzenlenmektedir. Sinema salonlarında hareket rahatlığı sağlanması için daha çok açılır kapanır oturaklı modeller kullanılmaktadır. Sinema salonunuzda farklılık yaratmak ve modern bir salon görünümü kazandırmak istiyorsanız Panelkon sinema koltuklarını mutlaka görmelisiniz. Web sitemizde tüm çeşitlerimizi bulabilir, sinema koltuğu fiyatları ve teknik özelliklerini öğrenebilirsiniz.